Üner Plastik
TR | EN

1973’ten günümüze, hayat kaynağınız için kalite!

1973 yılında Üner Plastik-Osman Erkan olarak kurulan firmamız gelişen piyasa şartlarına göre yatırımını artırarak 2002 Eylül ayından itibaren Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (GEPOSB)’nde 5.000 m² kapalı alana sahip yeni fabrikasında Üner Plastik A.Ş. ünvanı altında sadece kapak üretimi gerçekleştirmektedir. Kendi bünyesinde makine parkuru ile birlikte Kalite Kontrol Odası, yemekhanesi, depolama ünitesi ve 64 iş gücü ile tam bir üretim üssüdür.

Daima ileriyi hedefleyen, sektörde kalitesiyle fark yaratan,
hijyen ve müşteri odaklı gerçekçi vizyonu ile lider

2002 yılından beri hızlı bir yatırım atağı ile birlikte tamamen otomasyona yönelmiş, konusunda dünyanın önde gelen teknolojilerini üreten firmalardan tedarik edilen enjeksiyon makinaları ve kalıplar ile son geliştirilen üretim tekniklerini bünyesine katmıştır. Tedarikçiler ile kurulan iyi ilişkiler sayesinde mevcut kalite seviyesini yükseltmek ve verimliliği arttırarak üretim maliyetlerini azaltmak için gerekli olan güncel proses teknikleri izlenmektedir.

Standartları ISO 9001:2015 ile tescilli

Üner Plastik A.Ş. müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışı çerçevesinde en iyiyi, en ekonomik olarak, taahhüt edilen zamanda üretmeyi ilke edinmiştir. 2005 yılından beri kalitesinin güvencesi olan ISO 9001 sertifikasına ek olarak, gıda ambalajı konusunda faaliyet gösteren firmaların, insan sağlığını gözeten hijyen şartlarının mevcut olduğunu belgeleyen ISO 22000 ve BRC/IoP, çevreye duyarlılığını gösteren ISO 14001 ve iş sağlığı ve güvenliği konusundaki hassasiyetinden ötürü OHSAS 18001 sertifikalarına da sahiptir.

Copyright © 2012 - All Rights Reserved

created by neutica