Üner Plastik
TR | EN

Yüksek kalite ve insan odaklı hijyenik ürün!

Üner Plastik A.Ş. müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışı çerçevesinde en iyiyi, en ekonomik olarak, taahhüt edilen zamanda üretmeyi ilke edinmiştir. 2005 yılından beri kalitemizin güvencesi olan ISO 9001:2000 sertifikamıza ek olarak, gıda ambalajı konusunda faaliyet gösteren firmaların, insan sağlığını gözeten hijyen şartlarının mevcut olduğunu belgeleyen HACCP sertifikasına da sahiptir.

Su ürünlerinin ambalajlanmasında kullanılan Organoleptik PE hammaddeden üretilen kapaklar, Üner Plastik'in en çok ürün gamına sahip plastik kapak grubudur. Bu ürün grubunda farklı gramaj ve özel ebatlarda da üretim mümkün olup istenildeğinde baskılı ve kabartmalı grafikler de uygulanabilmektedir.

Üner Plastik'in gazlı ve gazsız içeceklere yönelik kapaklardan oluşan ürün grubudur. Meşrubat sektörünün yoğunlukla talep ettiği bu tip kapaklar gerekli basınç değerlerine kolaylıkla direnç gösterebilecek güvenliğe ve tescillendirilmiş kaliteye sahiptir. Bu ürün grubunda farklı gramaj ve özel ebatlarda da üretim mümkün olup istenildiğinde baskılı ve kabartmalı grafikler de uygulanabilmektedir.

Meşrubat Grubu

Yağ, Ayran, Süt vb. gibi sıvı gıdalarının şişelenmesinde kullanılan, yüksek hijyen ve üretim kalitesinin olmazsa olmaz olduğu kapak grubudur. Kullanım alanlarına göre ebatlar ve gramajların farklılıklar gösterdiği bu grupta mekanizmalı kapaklarda bulunmaktadır. İstenildeğinde baskılı ve kabartmalı grafikler de uygulanabilmektedir.

Gıda Grubu

Otomotiv sektöründe kullanılan, kimyevi yağ ambalajları için üretilen kapak grubudur. Otomotiv sektöründe kullanılan, kimyevi yağ ambalajları için üretilen kapak grubudur. Otomotiv sektöründe kullanılan, kimyevi yağ ambalajları için üretilen kapak grubudur. Otomotiv sektöründe kullanılan, kimyevi yağ ambalajları için üretilen kapak grubudur.

Gıda Grubu

 

38/23 SFB Kapak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri

Parça Sayısı
Boyun Tipi
Hammadde

Kullanılan Ürünler
Ambalaj Özellikleri
Uygulanabilir

Yükleme

 

 

 

 

 

 

: Tek Parça Kapak

: 38 mm, Tek ağızlı diş

: HDPE

: Otomotiv/Kimya

: 1.800 Adet/Koli, 25 Koli/Palet

: Logo

: 648.000 Adet /20” Konteyner

  1.555.200 Adet /40” Konteyner

  1.800.000 Adet /Tır

 

 

 

Yukarı

Copyright © 2012 - All Rights Reserved

created by neutica